Hakkımızda

WebHanem olarak 6 yıllık tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile başta Web sitesi tasarımı olmak üzere E-ticaret, Dijital pazarlama danışmanlığı ve Arama motoru optimizasyonu konusunda sizlere çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteden ödün vermeden ileri teknolojiler kullanarak karşılıyoruz. Yaptığımız projelerden edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile müşterilerimizi kendi sektörlerinde öncü yapmayı hedefliyoruz.

Temel prensibimiz; proaktif stratejiler ve uygun fiyatlar ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktır. Hedef kitlenize en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için buradayız…

Misyonumuz

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden bilişim teknolojilerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektörün her alanında etkili olabilmek için ileri teknolojiler kullanarak, yenlikçi, kesintisiz, ekonomik ve uzun vadeli çözümler üretmektir.

Hedefimiz

Yatırımlarımıza ve eğitimlerimize aralıksız devam ederek var olan tecrübemizi güçlendirmek ve rakiplerimizden bir adım önde olmaktır.
287+
Mutlu Müşteri
1150+
Farklı Tema
340+
Özel Eklentiler
90+
Sektörel Çözüm