Mobil Uyumluluk

Tüm tarayıcı ve cihazlarla tam uyumlu (responsive) tasarım ile kolay kullanılabilirlik.

SEO Dostu

Arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu temalar ile hızlı yükseliş.

Sektörel Çözümler

Sektörlere özel modül ve eklenti seçenekleri ile koşulsuz memnuniyet.
Web Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?
 • İlk aşamada demo olarak hazırlanmış en az 10 adet tema gönderilir.
 • Seçmiş olduğunuz tema doğrultusunda web sitenizin alt yapısı kurulur ve içerikleri hazırlanır.
 • Tarafınızdan gönderilen içerikler (resim,bilgi,doküman vs.) siteye eklenir ve talep ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.
 • Sektörünüze özel uygulamalarla donatılmış, tercihlerinizi yansıtan web siteniz kullanıma hazır halde teslim edilir.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Tüm web ihtiyaçlarınız için profesyonel ve sonuç odaklı çözümleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi ile firmalar tüm kullanıcılarına çok kısa sürede ulaşarak istedikleri bilgileri geniş kitlelere duyurabilmektedirler.

E-Ticaret Web Sitesi

Zamandan ve maliyetten tasarruf ederek dilediğiniz sayıda ürünü müşterilerle buluşturabilir, rekabette bir adım öne geçebilirsiniz.

WP Kişisel Blog Sitesi

Siz de kendinize ait bir blog aracılığıyla internet üzerinden milyonlarca insana ulaşabilmenin kolaylığından faydalanabilirsiniz.

vCard (CV) Sitesi

İnternette yer almak, profesyonel olarak kendinizi tanıtmak istiyorsanız siz de son zamanların yükselen trendi bir vcard sitesine sahip olabilirsiniz.

Dernek & Vakıf Sitesi

Dernek ve vakıfların ihtiyaçlarına özel güncel tasarım trendlerini takip eden modern web siteleri oluşturduğunuz vizyonun en buyuk parçası olacaktır.

Forum & Portal Sitesi

Kategorize edilmiş konulardan oluşan elektronik ortamda yaratılmış bir tartışma ve paylaşım sitesini istediğiniz doğrultuda yönetebilirsiniz.
Web Sitenizde Neler Olmalıdır?
Sizi Arayalım

 • Web sitesinin alan adı firmayı iyi yansıtmalı ve içeriğiyle alakalı olmalıdır

 • Menüler ziyaretçilerin aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri şekilde hazırlanmalıdır

 • Sitenin içeriği geniş, özgün, bilgilendirici, kolay anlaşılabilir olmalıdır

 • Web sitesi geliştirilebilir ve  sürekli güncel tutulmalıdır

 • Kolay kullanılabilir bir yönetim paneli olmalıdır.

 • Web sitesinde mutlaka iletişim bilgileri ve iletişim formu bulunmalıdır

 • Google ve diğer arama motorlarına kayıt edilmiş olmalıdır

 • Responsive tasarıma sahip olmalıdır, mobil cihaz ve tabletlerde sorunsuz görüntülenmelidir

 • SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olmalıdır

Kurumsal Web Sitesi

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte kurumlar için web siteleri büyük ölçüde önem kazanmıştır. Web siteleri firmaların dünyaya açılan penceresidir. Daha büyük kitlelere ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en önemli araçlardan biridir.

Kurumsal web siteniz, sadece müşterileriniz için değil, sektördeki diğer rakipleriniz, iş başvurusu yapacak personel adayları, potansiyel yeni müşteriler için de firmanızın görünen yüzüdür. Kurumsal web sitesi hazırlanırken hedef kitle iyi analiz edilmeli, ziyaretçi profili dikkate alınarak çalışılmalıdır.

Her kuruluşun kurumsal kimliğini yansıtan bir kurumsal web sitesi olmalıdır. Kurumu etkili bir şekilde ifade edebilmek için kurumsal web sitesinde kullanılacak renkler ve grafikler kurum logosu ve renkleriyle uyumu olmalıdır.

Kurumsal web sitesi sahibi olmadan önce atılacak ilk adım alan adı seçimidir. Seçeceğiniz alan adının firmanızın veya markanızın adından oluşması tanınırlığınızı arttıracağı gibi internet kullanıcılarının sitenize daha kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

Ayrıca arama motorlarında bulunabilme oranınızı arttıracaktır. Kurumsal web siteniz firmanızın internet dünyasındaki imajıdır. Bu nedenle kurumun kurumsal kimliğini, renklerini, logosunu, faaliyetlerini, hizmetlerini ve ürünlerini en iyi şekilde yansıtmalıdır.

Kurumsal web siteleri için genellikle sade bir görünüme sahip tasarımlar tercih edilmelidir. Çok renkli ve hareketli tasarımlar kurumsal web siteleri için uygun değildir. Çok karışık olmamalı, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar firmanız ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşmalıdır.

Neden Responsive Tasarım?
 • Responsive tasarım kullanım kolaylığı sağlar, web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların içerikleri kolaylıkla bulması, okuması ve paylaşmasını kolaylaştırır.

 • Farklı platformlar için (tablet, cep telefonu vb.) ayrı tasarımlar yaptırmanıza gerek kalmaz, maliyet açısından avantajlıdır.

 • Mobil uyumlu altyapıya sahip web siteleri arama motorları ve özellikle Google’da daha hızlı ve istikrarlı yükselir. Bu da SEO açısından önemlidir.

 • Sitenizin mobil cihazlarla uyumlu olması müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinize kolaylıkla ulaşabilmesini ve rekabette bir adım öne geçmenizi sağlar.

Online

Rezervasyon Sistemi

Web sitenize kuracağımız bir modül ile müşterileriniz rezervasyonlarını online olarak kendileri yapabilirler.
Çoklu

Dil Seçeneği

Sitenizde farklı dil seçeneği kullanarak yurt dışı firmalar ve yabancı müşterilerinize hitap edebilirsiniz.
Online

Katalog/Broşür Sistemi

Müşterilerinize online olarak katalog sunabilir, reel katalog gibi sayfalarını çevirmesini sağlayabilirsiniz.
Online

Başvuru/Teklif Formu

Size özel eklentiler ile iş başvurularını online olarak kabul edebilir, teklif formuna sitenizde yer verebilirsiniz.
Online

Chat Modülü

Mobil cihaz veya bilgisayarınızda kullanabileceğiniz eklenti ile, müşteri ile web sitesi üzerinden anlık yazışabilirsiniz.
Ürün

XML-XLS Export/import

Web sitenizin içine veya tam tersi olarak web sitenizden dışarıya toplu ürün aktarımı sağlayabilirsiniz.
Online

Kredi Kartı ile Ödeme

Web sitenizden tanıtım veya satışını yaptığınız ürünlerle ilgili kredi kartı ile online tahsilat yapabilirsiniz.
Sektörel Çözümler

Siz de sektörel çözümlerimizden faydalanarak mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alın.

287+
Mutlu Müşteri
340+
özel eklentiler
1150+
farklı tema
90+
sektörel çözüm
E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret; internet platformu aracılığıyla yapılan ürün alımı ve satımı işlemleridir. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte e-ticaret her geçen gün büyüyen bir sektör haline gelmiştir. E-ticaret kavramının hayatımıza girmesi insanların alışveriş alışkanlıklarını da değiştirmekte ve e-ticaret hacmi her geçen gün beklenenden fazla artmaktadır. Birçok mağaza bu rekabete katılmış ve ürünlerini online alışveriş siteleri aracılığıyla pazarlamaya başlamıştır.

Tüketicilerin E-ticaret sitelerini tercih etmelerinin başlıca nedenleri; dünyanın herhangi bir yerinde satışa sunulan ürünlere anında ulaşabilmeleri, kolaylıkla ürün ve fiyat karşılaştırması yapabilmeleri, daha kısa sürede daha fazla ürün çeşidi hakkında bilgi sahibi olarak zamandan tasarruf etmeleri, internete özel kampanya ayrıcalıkları, adrese teslim kolaylığı ve 24 saat alışveriş yapabilme özgürlüğünü sıralayabiliriz.

E-ticaret kira, personel, elektrik, su gibi maliyetlerinizi düşürerek daha düşük maliyetlerle sınırsız sayıda ürünü sergilemenize olanak tanır.

Maliyetler düşük olduğundan satışı yapılan ürün ve hizmetlerin fiyatları da mağazalara oranla daha düşük olmaktadır. Bu durum düşük fiyatlı yüksek kaliteli ürünlere ulaşılabilirliği arttırdığından müşteriler için de büyük bir avantajdır.Bu nedenle E-ticaret siteleri gün geçtikçe hızla çoğalmakta ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. E-Ticaret sitesinin en önemli avantajlarından biri de mağaza kapasitesinin sınırsız olmasıdır.

E-ticaret alanında başarılı olmak, belirlediğiniz hedef kitlesine ulaşmak, müşterilerinize güvenilir bir alışveriş imkanı sunmak için amacına uygun hazırlanmış, alt yapısı sağlam, güvenlik sertifikalarına sahip bir web siteniz olmalıdır.

Siz de sahip olacağınız bir e-ticaret sitesiyle zamandan ve maliyetten tasarruf ederek dilediğiniz sayıda ürünü müşterilerle buluşturabilir, rekabette bir adım öne geçerek markanızın büyüme hızını arttırabilirsiniz.

E-Ticaret'in Avantajları
 • İnternet üzerinden 7/24 açık, zaman ve mekandan bağımsız alışveriş imkanı sunar
 • Lokasyona bağlı olmaksızın tüm internet kullanıcıları potansiyel müşterinizdir
 • Kira, personel, elektrik, su gibi maliyetleri düşürerek tasarruf etmenizi sağlar
 • Hem müşteri hem de satıcı açısından zaman tasarrufu sağlar
 • Daha fazla ürün seçeneği sunulur, hiçbir kısıtlama olmadan istenilen sayıda ürün sergilenir
 • Stok yapmadan da satış yapabilme imkanı sağlar
 • Daha az reklam gideriyle daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlar
 • Ürünler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşma ve karşılaştırma yapabilme kolaylığı sağlar
 • Ürünler ile ilgili kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar satın alma sürecinde karar vermeyi kolaylaştırır

Kişisel Blog Sitesi

Siz de kendinize ait sitesi aracılığıyla internet üzerinden milyonlarca insana ulaşabilmenin kolaylığından faydalanabilirsiniz.

Kişisel deneyimleriniz, ilgi alanlarınız, hobileriniz, aileniz, fotoğraflarınız, mesleğinizle ilgili bilgiler gibi birçok konuda kendi arşivinizi oluşturabilir ve bunları herkesle paylaşabilirsiniz.

Haber, moda, yemek, gezi, spor, sağlık gibi seçeceğiniz herhangi bir konuda blog yazabilirsiniz. Veya mesleki çalışmalarınızı kişisel sayfanızda yayınlayarak kendi reklamınızı yapabilirsiniz.

Dilerseniz okuyucularınızın yorumlarına da yer vererek sitenizi interaktif hale getirebilir ve içeriklerinizi genişletebilirsiniz. Oldukça uygun fiyata kişisel web sitenize sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

vCard (CV) Sitesi

vCard (Sanal kartvizit) Sitesine sahip olarak İnternette yer almak, profesyonel olarak kendinizi tanıtmak istiyorsanız siz de son zamanların yükselen trendi bir vcard sitesine sahip olabilirsiniz.

vCard siteleri günümüzde birçok kişinin ihtiyaç duyduğu özellikle isim ve soyisimden meydana gelen web site adresiyle yayına sunulan özel web siteleridir.

Firmaların özgeçmişinizi görüntüleyebileceği, bulunduğunuz sosyal ağların, gerçekleştirdiğiniz projelerin yer alacağı, aynı zamanda iletişim bilgilerinizi paylaşacağınız kişisel sitenizle profesyonelliğinizi gösterin.

Ayrıca özgürce düşüncelerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşabilir, bunları otomatik olarak sosyal hesaplarınızda yayınlayabilir ve blog olarak kişisel arşivinizi genişletebilirsiniz. Günün trendlerini yakalamak sizi vizyon olarak hep bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Dernek & Vakıf Sitesi

Dernek ve vakıfların ihtiyaçlarına özel güncel tasarım trendlerini takip eden modern web siteleri oluşturduğunuz vizyonun en buyuk parçası olacaktır. Mobil alt yapıyla donatılan web siteleri artık çok daha güçlü ve işlevli.

Derneklerin ihtiyacına göre haber ve duyuru modülleri değişik varyasyonlarla web sitelerine yerleştirilebilmektedir. Yine derneklerin ihtiyacı olabilecek SMS modülü, Üye Kayıt ve duyuru modülü alacağınız web sitesi ile entegre bir şekilde tasarlanmaktadır. Online ortamda üye kaydı alabilirsiniz bu sayede fax ve yazılı materyallerle uğraşmanız gerekmez.

Bu web siteleri sayesinde üye bilgilerinizi online ortamda kayıt altına alabilirsiniz. Üyelerinizin adres, cep telefonu, iletişim bilgileri, kan gurupları, tc kimlik numaraları gibi bilgilerini kaydedebilirsiniz. Online sms modülü sayesinde üyelerinize 7/24 sms atabilirsiniz. (Bunun için anlaşmalı olduğunuz sms servisinin httpget metodunu desteklemesi yeterlidir. Anlaşmalı olduğunuz sms servisinin ücretleri geçerlidir.)

Sosyal medya bağlantıları sayesinde vakıf ve dernek üyelerinizin sayısını hızlıca artırabilirsiniz. Bu web siteleri sayesinde iletişim formları ve google maps ile adresiniz daha kolay bulunabilir. Yine yönetim paneli avantajları sayesinde web sitenize anlık haber ve duyurularınızı yükleyebilirsiniz. Org.tr adres uzantısı alabilmek için dernek defterinin ilk 3 sayfası ve imzalı belge gerekmektedir.

Forum & Portal Sitesi

Forum ve Portal elektronik ortamda yaratılmış bir tartışma ve paylaşım sitesi çeşididir. Forum mantığı eskiden web sitelerinde yer alan ziyaretçi defteri bölümünden esinlenerek geliştirilmiş platformlardır. Forum ve portallarda genel mantık, kategorize edilmiş forum başlıkları altına açılmış soru ve paylaşımlardan ibarettir. Bu açılan konu başlıkları altında üye ve ziyaretçiler fikirlerini paylaşıp, konu hakkında eklemeler yapabilir. Bugün internet denizi içindeki bir çok bilgi ve paylaşım bu tarz platformlar altında yayınlanmaktadır.

Forum ve portallarda üye gurupları içinden secilen, her başlık altında moderatör dediğimiz yöneticiler atanarak, geniş bir yönetim sistemi oluşturulabilir. Herkes kendi uzmanlık alanı altındaki başlıkları yöneterek, bilginin daha sağlıklı bir şekilde yayılması sağlanabilir.

Sık Sorulan Sorular

Web tasarım nedir?

İnternet ortamında sizin veya firmanızın tanıtılması  amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

Responsive tasarım ne demek?

Web sayfanızın farklı boyutlardaki tüm cihazlarda (pc, tablet, cep telefonu) düzgün görüntülenmesini sağlar.

Hosting ve domain tescil işlemlerini yapıyor musunuz?

Web sitemiz mobil uyumlu olacak mı?

Yaptığımız tüm web siteleri responsive (duyarlı) tasarıma sahip, mobil cihazlarla uyumlu yapıdadır.

BLOG

Web yazılım, e-ticaret, sosyal medya, mobil uygulamalar ve internet dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olun!